logo

Strona BezDepozytu.com lada dzień przestanie istnieć....

Dlaczego?

Powódów jest mnóstwo.

Najpierw informacja dla osób postronnych: BezDepozytu.com było bardzo popularnym miejscem spotkań, w którym użytkownicy dzielili się informacją o promocjach w serwisach hazardowych, które nie wymagały wkładu własnego, lub niewielkiego wkładu. W dużym skrócie, bo oprócz tego było to miejsce spotkań towarzyskich, chat, miejsce gdzie można było sprawdzić obiektywne opinie o serwisach itp.

Jednak w świelte chorego polskiego prawa było to miejsce spotkań dla przestępców.

Sytuacja prawna

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z absurdalnego podejścia naszych władz i urzędników do tematyki hazardu online.

A wystarczyłoby:
ZERO PATOLOGII - ZERO SZAREJ STREFY - ZERO NIELETNICH

Wystarczy spojrzeć na przykład nowej licencji w UK: dorośli, zdrowi, świadomi ludzie bez skłonności do nałogów mogliby z pełną swobodą dysponować SWOIMI pieniędzmi, płacąc przy tym podatek państwu. NIE, BO PO CO?

TAK JEST LEPIEJ: Państwo wzięło pod swoje skrzydła 4 firmy bukmacherskie, które ciemiężone horrendalnym podatkiem, nijak nie mogą konkurować z szarą strefą. A szara strefa pozostanie szara, bo trzeba być nierozsądnym, żeby dobrowolnie skazać się na takie ciemiężenie. O pokerze i kasynie można w ogóle zapomnieć. Z podatku od "legalnych" bukmacherów nie ma prawie żadnej korzyści, a w szarej strefie rodzą się patologie, nałogowcy i wolna amerykanka.

Jaki to ma związek z forum?

Powiem wprost: mam dość. Stworzyłem stronę, na której normalni ludzie spotykają się, rozmawiają i wklejają darmowe promocje, dzięki którym mogą zarobić nie wpłacając nic lub wpłacając minimalne kwoty.

Według urzędników, strony takie jak ta to siedlisko wszelkiego zła i miejsce spotkań przestępców.

Obecna sytuacja rodzi też różne patologie. Niektórzy z Was mają problemy z hazardem, na forum czasem wyłapywani byli i natychmiast usuwani nieletni. To także w dużej mierze wina ustawodawstwa, które samo tworzy szarą strefę. A ta nie interesuje się problemami graczy i ich weryfikacją.

Przepraszam wszystkich forumowiczów, ale nie mogę dłużej brać na siebie odpowiedzialności za to nienormalne prawo. Może któregoś pięknego poranka obudzimy się w normalniejszej Polsce. Choć wątpię.

Co z naszymi danymi?

Bez obaw, dane użytkowników i cała baza danych zniknie z serwera i nigdy nie zostanie nikomu udostępniona. Wielu z Was zna mnie od długiego czasu i wiecie (mam nadzieję) że można na mnie polegać. Wasze maile nie dostaną się do żadnych baz spamerskich, nic z tych rzeczy.

Co z użytkownikami forum?

Drodzy uzytkownicy, należą się Wam podwójne przeprosiny. Po pierwsze za to, że nasza wspólna praca przy tworzeniu świetnej społeczności idzie na marne. Po drugie za to, że dzieje się to bez wcześniejszego ostrzeżenia. Przepraszam Was szczerze, choć w głębi duszy wszyscy wiemy, że przepraszać powinni urzędnicy/politycy, których nie wymienię tu z nazwiska. Ci, którzy sprawując władzę stosują metodę: "Nie rozumiem tego więc to rozpier****y".

Dziękuję Wam za ten czas rozmów, dyskusji, śmiechów, ale także kłótni i sprzeczek. Mam nadzieję, że każde wlepione ostrzeżenie było uzasadnione. Forum zbudowaliście Wy, ale niestety ja musiałem podjąć decyzję o jego zamknięciu. Niesprawiedliwe, wiem, ale możecie za wszystko podziękować przy najbliższych wyborach.

Dziękuję każdemu z 5447 użytkowników za wszystkie 100226 postów w 4541 wątkach.

Ta informacja wkrótce zniknie, a strona będzie całkowicie niedostępna



To nigdy nie było miejsce do debat politycznych, ale chyba wiecie co zrobić za rok przy urnach wyborczych...

Kraj tak piękny, najbliższy memu sercu, rządzony jest przez wariatów.

Polskę trawi urzędniczy rak!


Kto wie, może kiedyś stanie się cud i spotkamy się jeszcze w normalniejszej Polsce?


Wasz Admin